loader image

O mnie

Nazywam się Grzegorz Kokoszkiewicz. Jestem certyfikowanym doradcą podatkowym (nr 11907) i posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze doradztwa na rzecz polskich i zagranicznych firm w zakresie pozyskiwania wsparcia finansowego ze źródeł publicznych.

WYKSZTAŁCENIE

Ukończyłem studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, a także studia podyplomowe „Rachunkowość finansowa w świetle Polskich i Międzynarodowych Standardów Rachunkowości” w Szkole Głównej Handlowej oraz posiadam kwalifikacje zawodowe ACCA.

FotoLife 1 2 scaled removebg preview

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zawodowe zdobywałem między innymi jako menedżer w międzynarodowej firmie EY świadcząc usługi doradztwa podatkowego oraz wspierając klientów w ubieganiu się o pomoc publiczną. 

A wcześniej byłem na stażu zawodowym w Brukseli, następnie pracowałem w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego oraz w Ministerstwie Rozwoju, gdzie zajmowałem się tematyką Funduszy UE oraz pomocy publicznej.

Specjalizuję się w ubieganiu się o dotacje z Funduszy UE na projekty inwestycyjne oraz B+R oraz w implementacji ulgi podatkowej B+R. Pomagam także inwestorom w uzyskaniu decyzji o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji oraz doradztwie w zakresie korzystania ze zwolnienia podatkowego w specjalnych strefach ekonomicznych.

Jestem także autorem publikacji oraz artykułów prasowych na temat pomocy publicznej.

A po pracy

Jestem przede wszystkim tatą Stasia oraz Alka. Lubię samodzielnie organizować wyjazdy. Zwiedziłem w ten sposób m.in. Nepal, Indie, Filipiny, Indonezję, Iran, Peru czy Argentynę. Próbuję pokazywać świat – ten bliższy i dalszy – także moim synom. Byliśmy razem w Nowej Zelandii, Australii, w Omanie czy Sri Lance, poznając wielu ciekawych i serdecznych ludzi i zbierając niezwykle doświadczenia po drodze. 

Dowiedz się, co mogę zrobić dla Ciebie.
Skontaktuj się ze mną!

13 + 13 =